ស្ថានីយការងារមនុស្សយន្តផ្សារដែកអ៊ីណុកអាលុយមីញ៉ូម 6 អ័ក្ស

លក្ខណៈពិសេស
១. ការរចនាខ្សែភ្ជាប់ដែលភ្ជាប់មកជាមួយរបស់មនុស្សយន្តអនុញ្ញាតឱ្យមនុស្សយន្តធ្វើចលនាដោយគ្មានការជ្រៀតជ្រែក ហើយប្លង់ស្ថានីយការងារមានរបៀបរៀបរយ។
2. ទូបញ្ជារ៉ូបូតអាចគ្រប់គ្រងអ័ក្សរហូតដល់ 11 ដោយជៀសវាងការបំបាត់កំហុស PLC ដ៏ស្មុគស្មាញ និងការកាន់កាប់កន្លែងទំនេរ។
៣. មនុស្សយន្ត JHY និងឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងអាចត្រូវបានធ្វើសមកាលកម្ម ហើយមនុស្សយន្តអាចផ្សារក្នុងពេលដំណាលគ្នានៅពេលដែលឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងកំពុងបង្វិល ដែលធ្វើឱ្យស្ថានីយការងារនេះស័ក្តិសមជាពិសេសសម្រាប់ការផ្សាររាងជារង្វង់។
៤. មានឧបករណ៍ជំនួយជាច្រើនប្រភេទដូចជា ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាឡាស៊ែរ វាំងននពន្លឺសុវត្ថិភាព និងរបងសុវត្ថិភាព។
៥. ប្រព័ន្ធត្រួតពិនិត្យមានកញ្ចប់ដំណើរការផ្សារជាច្រើន ដែលអនុញ្ញាតឱ្យប្រើរបៀបផ្សារផ្សេងៗគ្នាសម្រាប់ស្នាដៃផ្សេងៗគ្នា។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេសឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
| ម៉ូដែល | JHY4030D-080 |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ការគណនាអ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| តុធ្វើការ | អង្កត់ផ្ចិត 800mm (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | ប្រហែល ៤០០ គីឡូក្រាម |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
គ្រឿងបន្លាស់ស្ថានីយការងាររ៉ូបូត
១. មនុស្សយន្តផ្សារដែក៖
ប្រភេទ: មនុស្សយន្តផ្សារ MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
មនុស្សយន្តផ្សារ TIG៖ BR-1510B, BR-1920B
មនុស្សយន្តផ្សារឡាស៊ែរ៖ BR-1410G, BR-1610G
២. ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
ម៉ូដែល៖ JHY4030D-080
ប្រភេទ៖ ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងបង្វិលផ្ដេក 1 អ័ក្ស
៣. ប្រភពថាមពលផ្សារ
ប្រភេទ៖ ប្រភពថាមពលផ្សារដែក 350A/500A
៤. កាំភ្លើងផ្សារដែក
ប្រភេទ៖ កាំភ្លើងត្រជាក់ខ្យល់, កាំភ្លើងត្រជាក់ទឹក, កាំភ្លើងរុញ-ទាញ
៥. ស្ថានីយ៍សម្អាតពិល៖
ម៉ូដែល៖ SC220A
ប្រភេទ: ឧបករណ៍សម្អាតភ្លើងផ្សារដែកដោយស្វ័យប្រវត្តិ
គ្រឿងកុំព្យូទ័រស្ថានីយការងាររ៉ូបូតផ្សេងទៀត
១. ផ្លូវដែករំកិលរ៉ូបូត
ម៉ូដែល៖ JHY6050A-030
2. ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាឡាស៊ែរ (ស្រេចចិត្ត)
មុខងារ៖ ការតាមដានការផ្សារដែក, ការកំណត់ទីតាំង។
៣. វាំងននពន្លឺសុវត្ថិភាព (ស្រេចចិត្ត)
ចម្ងាយការពារ៖ ០.១-២ ម៉ែត្រ, ០.១-៥ ម៉ែត្រ; កម្ពស់ការពារ៖ ១៤០-៣១៨០ ម.ម
៤.របងសុវត្ថិភាព (ស្រេចចិត្ត)
5. ទូ PLC (ស្រេចចិត្ត)












