ក្រឡាមនុស្សយន្តផ្សារដែកជាមួយឧបករណ៍ pisioner និងផ្លូវដែករអិលដើរ
ការពិពណ៌នា
ជាធម្មតា ចម្ងាយឆ្ងាយបំផុតគឺ 2000 មីលីម៉ែត្រសម្រាប់ដៃមនុស្សយន្តផ្សារ។ នៅពេលដែលផ្នែកការងារធំពេកមិនអាចប្រើមនុស្សយន្ត 2000 មីលីម៉ែត្របាន នោះផ្លូវរថភ្លើងដីចល័តនឹងជួយពង្រីកប្រវែងចល័តរបស់មនុស្សយន្ត។ ទូបញ្ជា ប្រភពថាមពលផ្សារ និងឧបករណ៍ផ្សេងទៀតក៏អាចត្រូវបានរចនាឡើងឈរនៅលើផ្លូវរថភ្លើងផងដែរ។
ម៉្យាងវិញទៀត ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងក្បាល-កន្ទុយ 1 អ័ក្ស ជួយកាន់ស្នាដៃវែង និងបង្វិលដើម្បីសម្រេចបានការផ្សារខាងមុខ និងខាងក្រោយ។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេសឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
| ម៉ូដែល | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ការគណនាអ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| តុធ្វើការ | ១៨០០X៨០០មម / ២៥០០X៨០០មម (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | ប្រហែល ៦០០គីឡូក្រាម/ ប្រហែល ៨០០គីឡូក្រាម |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេសផ្លូវដែកចល័ត
| ម៉ូដែល | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ការគណនាអ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| តុធ្វើការ | 500x500mm (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | ប្រហែល ៤៥០ គីឡូក្រាម |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
កញ្ចប់: កេសឈើ
រយៈពេលដឹកជញ្ជូន៖ ៤០ ថ្ងៃបន្ទាប់ពីទទួលបានប្រាក់កក់ជាមុន
សំណួរដែលសួរញឹកញាប់
សំណួរ៖ តើខ្ញុំក៏ត្រូវទិញឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងដើម្បីផ្គូផ្គងជាមួយមនុស្សយន្តផ្សារដែកដែរឬទេ?
ចម្លើយ៖ វាអាស្រ័យលើភាពស្មុគស្មាញនៃស្នាដៃរបស់អ្នក។ ប្រសិនបើស្នាដៃរបស់អ្នកមានភាពស្មុគស្មាញ នោះអ្នកត្រូវទិញឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងដើម្បីផ្គូផ្គងជាមួយមនុស្សយន្តផ្សារ។
សំណួរ៖ តើខ្ញុំគួរផ្តល់ព័ត៌មានអ្វីខ្លះ ដើម្បីឲ្យអ្នកអាចណែនាំមនុស្សយន្តដែលសមរម្យសម្រាប់ខ្ញុំបាន?
ចម្លើយ៖ សូមផ្តល់គំនូរលម្អិតនៃស្នាដៃ រួមទាំងសម្ភារៈ កម្រាស់ ទីតាំងផ្សារ វិមាត្រ និងទម្ងន់នៃស្នាដៃ។
សំណួរ៖ តើអ្នកអាចផ្តល់សេវាកម្មតាមតម្រូវការសម្រាប់ផលិតផលរបស់យើងបានទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ/ចាស៎។ យើងនឹងផ្តល់ជូនអ្នកនូវដំណោះស្រាយប្រព័ន្ធផ្សារដែកដោយមនុស្សយន្តដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈទៅតាមផលិតផលជាក់លាក់របស់អ្នក។ គ្រាន់តែអ្នកគ្រាន់តែត្រូវផ្ញើគំនូរផលិតផលលម្អិត និងតម្រូវការផ្សាររបស់អ្នកមកយើង បន្ទាប់មកយើងនឹងចេញសំណើបច្ចេកទេសតាមតម្រូវការសម្រាប់អ្នក។
សំណួរ៖ តើអ្នកអាចបញ្ជូនវិស្វករមកប្រទេសរបស់យើងសម្រាប់ដំឡើងម៉ាស៊ីនបានទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ/ចាស៎។ យើងនឹងបញ្ជូនវិស្វករទៅកាន់ប្រទេសរបស់អ្នកដើម្បីជួយដំឡើង និងដាក់ឱ្យដំណើរការ ព្រមទាំងបណ្តុះបណ្តាល។ បញ្ហាណាមួយយើងក៏អាចផ្តល់សេវាកម្មអនឡាញផងដែរ។
សំណួរ៖ ខ្ញុំចង់ដឹងពីគុណភាពផ្សារសម្រាប់ផលិតផលរបស់យើង តើខ្ញុំគួរធ្វើអ្វី?
ចម្លើយ៖ អ្នកអាចផ្ញើគំរូរបស់អ្នកទៅរោងចក្ររបស់យើងដើម្បីធ្វើតេស្តផ្សារ។ បន្ទាប់ពីធ្វើតេស្តផ្សាររួច យើងនឹងផ្ញើវីដេអូ និងរូបភាពផ្សារទៅអ្នកសម្រាប់ជាឯកសារយោង។ យើងក៏នឹងផ្ញើគំរូមកអ្នកវិញសម្រាប់ការផ្ទៀងផ្ទាត់ផងដែរ។












