ដៃមនុស្សយន្តផ្សារដែក mig tig ជាមួយឧបករណ៍បង្វិលអ័ក្ស 2

ការពិពណ៌នា
វាស័ក្តិសមសម្រាប់ការផ្សារដោយស្វ័យប្រវត្តិ ការផ្សារថ្នេរ និងការផ្សារជ្រាបនៃផ្នែកដែកសន្លឹកធំៗជាច្រើន និងផ្នែកស្មុគស្មាញ។
មនុស្សយន្តនេះបានឆ្លងកាត់វិញ្ញាបនបត្រប៉ាតង់របស់ការិយាល័យកម្មសិទ្ធិបញ្ញាចិន និងវិញ្ញាបនបត្រនាំចេញ CE។
ទំហំបន្ទុក និងទំហំតុបង្វិលរបស់ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង 2 អ័ក្សអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង។
ស្ថានីយ៍ផ្សារដែកមនុស្សយន្តនេះជាទូទៅកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធឧបករណ៍សាមញ្ញជាមួយនឹងប្លង់ដែលអាចបត់បែនបាន។ អ្នកអាចផ្លាស់ប្តូរប្លង់ស្ថានីយ៍ទៅតាមស្ថានភាពនៅលើដី។ ឧបករណ៍គ្រឿងកុំព្យូទ័រដែលអ្នកអាចជ្រើសរើសរួមមាន៖ សម្អាតស្ថានីយ៍ពិល បង្វិលឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង ប្រព័ន្ធតាមដានឡាស៊ែរ ប្រអប់បញ្ជាពីចម្ងាយ។ល។ យើងអាចផ្តល់ជូនការបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកវិទ្យាដោយឥតគិតថ្លៃ។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេសឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
| ម៉ូដែល | JHY4050L-080 |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ការគណនាអ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| តុធ្វើការ | អង្កត់ផ្ចិត 800mm (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | ប្រហែល ៤០០ គីឡូក្រាម |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
សម្ភារៈ
ការផ្សារដែកអ៊ីណុក
ការផ្សារអាលុយមីញ៉ូម
ការផ្សារដែកកាបូន
ការផ្សារបំពង់/បំពង់/បន្ទះស័ង្កសី
ការផ្សារដែករមូរត្រជាក់
ពាក្យសុំ
គ្រឿងបន្លាស់រថយន្ត គ្រឿងបន្លាស់កង់ គ្រឿងបន្លាស់រថយន្ត គ្រឿងសង្ហារឹមដែក ថាមពលថ្មី រចនាសម្ព័ន្ធដែក គ្រឿងចក្រសំណង់ ឧបករណ៍ហាត់ប្រាណ ជាដើម។
កញ្ចប់៖ប្រអប់ឈើ
ពេលវេលាដឹកជញ្ជូន៖៤០ថ្ងៃ បន្ទាប់ពីទទួលបានប្រាក់កក់ជាមុន
សំណួរដែលសួរញឹកញាប់
សំណួរ៖ តើខ្ញុំគួរផ្តល់ព័ត៌មានអ្វីខ្លះ ដើម្បីឲ្យអ្នកអាចណែនាំមនុស្សយន្តដែលសមរម្យសម្រាប់ខ្ញុំបាន?
ចម្លើយ៖ សូមផ្តល់គំនូរលម្អិតនៃស្នាដៃ រួមទាំងសម្ភារៈ កម្រាស់ ទីតាំងផ្សារ វិមាត្រ និងទម្ងន់នៃស្នាដៃ។
សំណួរ៖ តើអ្នកអាចផ្តល់សេវាកម្មតាមតម្រូវការសម្រាប់ផលិតផលរបស់យើងបានទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ/ចាស៎។ យើងនឹងផ្តល់ជូនអ្នកនូវដំណោះស្រាយប្រព័ន្ធផ្សារដែកដោយមនុស្សយន្តដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈទៅតាមផលិតផលជាក់លាក់របស់អ្នក។ គ្រាន់តែអ្នកគ្រាន់តែត្រូវផ្ញើគំនូរផលិតផលលម្អិត និងតម្រូវការផ្សាររបស់អ្នកមកយើង បន្ទាប់មកយើងនឹងចេញសំណើបច្ចេកទេសតាមតម្រូវការសម្រាប់អ្នក។
សំណួរ៖ តើអ្នកអាចបង្ហាញវីដេអូកម្មវិធីមួយចំនួនដល់ខ្ញុំបានទេ?
ចម្លើយ៖ ពិតណាស់។ អ្នកអាចមើលវីដេអូកម្មវិធីទាំងអស់របស់យើងនៅលើឆានែល Youtube របស់យើងដោយស្វែងរក "មនុស្សយន្តឧស្សាហកម្ម JHY" ឬសុំឱ្យផ្នែកលក់របស់យើងផ្ញើឱ្យអ្នក។
សំណួរ៖ ខ្ញុំចង់ដឹងពីគុណភាពផ្សារសម្រាប់ផលិតផលរបស់យើង តើខ្ញុំគួរធ្វើអ្វី?
ចម្លើយ៖ អ្នកអាចផ្ញើគំរូរបស់អ្នកទៅរោងចក្ររបស់យើងដើម្បីធ្វើតេស្តផ្សារ។ បន្ទាប់ពីធ្វើតេស្តផ្សាររួច យើងនឹងផ្ញើវីដេអូ និងរូបភាពផ្សារទៅអ្នកសម្រាប់ជាឯកសារយោង។ យើងក៏នឹងផ្ញើគំរូមកអ្នកវិញសម្រាប់ការផ្ទៀងផ្ទាត់ផងដែរ។












