ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារបង្វិល 3 អ័ក្សដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់
វិមាត្រឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង

ការពិពណ៌នា
● ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងអ័ក្ស 3 នេះត្រូវបានផ្សំឡើងដោយអង្គភាពបង្វិលតុការងារ អង្គភាពបង្វិលផ្ដេកស៊ុម និងប្រព័ន្ធត្រួតពិនិត្យអគ្គិសនី។
● ផ្ទាំងការងារចំនួន 2 នៅលើឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងមួយ ការងារគ្រាន់តែផ្ទុក និងផ្ទុកស្នាដៃនៅម្ខាង ការងារមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ ប្រសើរឡើង និងបង្រួមទំហំ
● ចលនារបស់ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងអាចត្រូវបានគ្រប់គ្រងយ៉ាងរហ័សដោយប៊ូតុងចាប់ផ្តើម និងបញ្ឈប់។
● អាចសម្របខ្លួនទៅនឹងម៉ាករ៉ូបូតផ្សេងទៀតដូចជា Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa។ (គំនូរម៉ូទ័រត្រូវផ្តល់ជូនដោយអតិថិជន បន្ទាប់មកយើងទុករន្ធដំឡើងដោយផ្អែកលើគំនូរម៉ូទ័រ)
គណៈរដ្ឋមន្ត្រី PLC គឺស្រេចចិត្ត។
អង្កត់ផ្ចិតឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
| ម៉ូដែល | JHY4030S-180 |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ថ្នាក់អ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| តុធ្វើការ | 1800 * 800mm (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | ប្រហែល 1600 គីឡូក្រាម |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
ផលិតផលសំខាន់ៗនៃឧបករណ៍ផ្សារដែករបស់យើង
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារប្រភេទបង្វិលក្បាល-កន្ទុយ 1 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារបង្វិលបញ្ឈរក្បាលអ័ក្ស 1
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារដែកបង្វិលផ្ដេក 1 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារប្រភេទ P 2 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារប្រភេទ U 2 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារប្រភេទ L 2 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារដែកប្រភេទ L លើក 2 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារផ្ដេក 3 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារត្រឡប់ឡើងចុះ 3 អ័ក្ស
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារដែកក្បាល-កន្ទុយដែលអាចលៃតម្រូវបាន 2 អ័ក្ស
កញ្ចប់: កេសឈើ
រយៈពេលដឹកជញ្ជូន៖ ៤០ ថ្ងៃបន្ទាប់ពីទទួលបានប្រាក់កក់ជាមុន
សំណួរដែលសួរញឹកញាប់
សំណួរ៖ តើយើងជាក្រុមហ៊ុនពាណិជ្ជកម្មឬក្រុមហ៊ុនផលិត?
ក: យើងជាអ្នកផលិតដែលមានបទពិសោធន៍ជាង 10 ឆ្នាំ។
សំណួរ៖ តើអ្នកមានមនុស្សយន្តផ្សារដែកផ្ទាល់ខ្លួនទេ?
ក: បាទ/ចាស៎។ យើងក៏ជាក្រុមហ៊ុនផលិតមនុស្សយន្តផ្សារដែកផងដែរ។
សំណួរ៖ តើឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងអាចដាក់លើឡូហ្គោរបស់អតិថិជនបានទេ?
ក: បាទ/ចាស៎ យើងអាចដាក់ឡូហ្គោផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកនៅលើវាបាន។
សំណួរ៖ តើអ្នកអាចធានាគុណភាពផលិតផលដោយរបៀបណា?
ក: យើងមានប្រព័ន្ធត្រួតពិនិត្យគុណភាពយ៉ាងតឹងរ៉ឹងនៅក្នុងដំណើរការផលិត ហើយយើងស្វាគមន៍អតិថិជនមកទស្សនាយើងដើម្បីពិនិត្យមើលគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន។
សំណួរ៖ តើរយៈពេលធានាមានរយៈពេលប៉ុន្មាន?
ក: មួយឆ្នាំ។






