ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងផ្សារដែលមានភាពត្រឹមត្រូវខ្ពស់ជាមួយម៉ូទ័រ servo
វិមាត្រឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង

ការពិពណ៌នា
ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង SERVO 2 អ័ក្ស
- ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងសម្រាប់ប្រព័ន្ធមនុស្សយន្តផ្សារដែក
-អ័ក្ស 1 អាចបង្វិលផ្ដេកបាន ហើយអ័ក្សមួយទៀតអាចត្រឡប់ឡើងលើចុះក្រោមបាន សម្រាប់ការផ្សារច្រើនមុំនៃស្នាដៃស្មុគស្មាញ
- ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងប្រើឧបករណ៍បើកបរដូចគ្នានឹងមនុស្សយន្ត ហើយអាចប្រើបានជាមួយល្បឿនលឿន ភាពជាក់លាក់ខ្ពស់ និងបន្ទុកខ្ពស់
- ផ្តល់នូវគុណភាពផ្សារខ្ពស់ជាងមុន
- តួតូចល្មមដែលមានម៉ូម៉ង់អនុញ្ញាត និចលភាព និងសមត្ថភាពផ្ទុកប្រសើរឡើងអាចត្រូវបានសម្រេច
អាចសម្របខ្លួនទៅនឹងម៉ាករ៉ូបូតផ្សេងទៀតដូចជា Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (គំនូរម៉ូទ័រត្រូវផ្តល់ជូនដោយអតិថិជន បន្ទាប់មកយើងទុករន្ធដំឡើងដោយផ្អែកលើគំនូរម៉ូទ័រ)
គណៈរដ្ឋមន្ត្រី PLC គឺស្រេចចិត្ត។
អង្កត់ផ្ចិតឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
| ម៉ូដែល | JHY4030P-080 |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ថ្នាក់អ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| តុធ្វើការ | អង្កត់ផ្ចិត 800mm (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | ប្រហែល ៤០០ គីឡូក្រាម |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤300kg / ≤500kg (> 500kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
កញ្ចប់: កេសឈើ
រយៈពេលដឹកជញ្ជូន៖ ៤០ ថ្ងៃបន្ទាប់ពីទទួលបានប្រាក់កក់ជាមុន
សំណួរដែលសួរញឹកញាប់
1. សំណួរ៖ តើខ្ញុំអាចប្រើឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងរបស់អ្នកសម្រាប់មនុស្សយន្ត fanuc/abb/kuka/yaskawa របស់ខ្ញុំបានទេ?
ក: បាទ/ចាស៎។ ប៉ុន្តែម៉ូទ័រត្រូវផ្តល់ជូន និងដំឡើងដោយខ្លួនឯង។
2. សំណួរ៖ តើទីតាំងរបស់អ្នកអាចធ្វើចលនាស្របគ្នាជាមួយមនុស្សយន្តរបស់អ្នកបានទេ?
ក: បាទ/ចាស៎។






