ដំណោះស្រាយផ្សារដែកដោយស្វ័យប្រវត្តិដោយមនុស្សយន្ត

តើអ្នកជ្រើសរើសស្ថានីយការងារដែលអាចទុកចិត្តបានដោយរបៀបណា?
ដំបូងសូមប្រាប់យើងពីព័ត៌មានលម្អិតនៃស្នាដៃរបស់អ្នក ដូចជាសម្ភារៈស្នាដៃ កម្រាស់ វិមាត្រ និងទម្ងន់។
បន្ទាប់មកប្រាប់ពីតម្រូវការរបស់អ្នក៖ បែបផែនដេរភ្ជាប់ដែលអ្នកចង់បាន បរិយាកាសការងារសុវត្ថិភាព។ល។
បន្ទាប់មកយើងនិយាយអំពីដំណើរការផលិតរបស់អ្នក តើអ្នកធ្វើការងារកាត់យ៉ាងដូចម្តេច? តើគម្លាតធំរវាងផ្នែកមួយទៅផ្នែកមួយដែរឬទេ?
ជាចុងក្រោយ យើងខ្ញុំសូមណែនាំឧបករណ៍រ៉ូបូត ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង រនាំងរ៉ូបូត ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាឡាស៊ែរ វាំងននពន្លឺសុវត្ថិភាព របងសុវត្ថិភាពជាដើម ដែលសមស្របសម្រាប់កម្មវិធី និងលក្ខណៈបច្ចេកទេសផ្សេងៗគ្នា ដើម្បីឱ្យសមស្របទៅនឹងដំណើរការផលិតរបស់អតិថិជន។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេសឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
| ម៉ូដែល | JHY4030U-120 |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | ដំណាក់កាលតែមួយ 220V, 50/60HZ |
| ការគណនាអ៊ីសូឡង់ម៉ូទ័រ | F |
| ទំហំតុបង្វិល | 1200X650mm (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន) |
| ទម្ងន់ | សូមមើលទម្ងន់ជាក់ស្តែង |
| បន្ទុកអតិបរមា | បន្ទុកអ័ក្ស ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង) |
| សមត្ថភាពធ្វើម្តងទៀតបាន | ±0.1មម |
| ទីតាំងឈប់ | មុខតំណែងណាមួយ |
គ្រឿងបន្លាស់ស្ថានីយការងាររ៉ូបូត
១. មនុស្សយន្តផ្សារដែក៖
ប្រភេទ: មនុស្សយន្តផ្សារ MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
មនុស្សយន្តផ្សារ TIG៖ BR-1510B, BR-1920B
មនុស្សយន្តផ្សារឡាស៊ែរ៖ BR-1410G, BR-1610G
២. ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំង
ប្រភេទផ្សេងៗគ្នា៖ ឧបករណ៍កំណត់ទីតាំងអ័ក្ស ១ អ័ក្ស ២ អ័ក្ស ៣ បន្ទុកផ្ទុក៖ ៣០០/៥០០/១០០០គីឡូក្រាម ឬប្ដូរតាមបំណង
៣. ផ្លូវដែកដី
ប្រភេទ: បន្ទុក 500/1000kg, ប្រវែង ≥3m សម្រាប់ជម្រើស។
៤. ម៉ាស៊ីនផ្សារ
ប្រភេទ: ម៉ាស៊ីនផ្សារ 350A/500A
លក្ខណៈ: អាចត្រូវបានប្រើសម្រាប់ដែកថែបកាបូន ដែកអ៊ីណុកអាលុយមីញ៉ូម និងការផ្សារដែកស័ង្កសី
៥. ពិលផ្សារដែក៖
ប្រភេទ: 350A-500A, ត្រជាក់ដោយខ្យល់, ត្រជាក់ដោយទឹក, រុញ-ទាញ
៦. ស្ថានីយ៍សម្អាតពិល៖
ប្រភេទ: ឧបករណ៍សម្អាតភ្លើងផ្សារដែកដោយស្វ័យប្រវត្តិ
មុខងារ៖ កាត់លួសផ្សារ, សម្អាតពិល, បាញ់ប្រេង
៧. ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាឡាស៊ែរ (ស្រេចចិត្ត)
មុខងារ៖ ការតាមដានការផ្សារដែក, ការកំណត់ទីតាំង។
៨. វាំងននពន្លឺសុវត្ថិភាព (ស្រេចចិត្ត)
មុខងារ៖ ជាធម្មតាត្រូវបានដំឡើងនៅលើរបងសន្តិសុខដើម្បីការពារមនុស្សប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពដោយការរារាំងវាំងននពន្លឺសុវត្ថិភាព
៩.របងសុវត្ថិភាព (ស្រេចចិត្ត)
មុខងារ៖ ដំឡើងនៅលើគែមនៃស្ថានីយការងាររ៉ូបូត ដើម្បីញែកឧបករណ៍ដើម្បីការពារសុវត្ថិភាពបុគ្គលិក។
កញ្ចប់: កេសឈើ
រយៈពេលដឹកជញ្ជូន៖ ៤០ ថ្ងៃបន្ទាប់ពីទទួលបានប្រាក់កក់ជាមុន












